Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Ödeme Tipi
Ödeme Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Kanal İçerikleri
Kanal İçerikleri keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Spor Paketi İçeriği
Spor Paketi İçeriği keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Taahhüt
Taahhüt keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Kampanyalar
Özel Kampanyalar keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Netflix İnternet TV

Netflix, birçok ödüllü belgesel, dizi ve filmlerin internete bağlı herhangi bir cihaz ile indirmeye gerek duymadan online olarak izlenilmesini sağlayan bir yayın hizmetidir. Kullanıcılar için en iyi özelliği ise şüphesiz ki tek bir reklam dahi görmeden, sınırsız ve kesintisiz izleme olanağı sağlamasıdır. Öte yandan, Netflix’te karşınıza çıkacak dizi ve filmler asla tükenmiyor, her zaman keşfedebilecek yeni bir şeyler bulabiliyorsunuz. Bunun en önemli sebebi ise Netflix’e her ay yüzlerce yeni dizi, film ya da programlar eklenmesidir. Böylelikle Netflix tazeliğini asla kaybetmiyor ve her daim izleyiciyi bir noktadan yakalayabiliyor. Ayrıca, internette bulacağınız birçok dizi sitesinin aksine Netflix tamamen yasaldır ve görüntü seviyesi üst düzeydir. Netflix’i, uygulama olarak indirebilir, akıllı telefonlar üzerinden de kolayca kullanmaya devam edebilirsiniz ve farklı cihazlardan bile izleseniz tüm cihazlarınızdan en son kaldığ ınız, durdurduğunuz yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Netflix, uygulama içerisindeki geçmiş deneyimlerinizden yola çıkarak sizlere yeni dizi ve film önerilerinde de bulunur.

Netflix Kampanyaları

Netflix kullanmak isteyenlerin en çok akıllarını kurcalayan ise Netflix sahibi olurken ne tür kampanyalardan yararlanabilecekleridir. Netflix üyelik esnasında sizlere temel, standart ve özel olmak üzere üç tip üyelik profili önerir. Bu netflix paketleri arasında video kalitesi ve kullanılabilir profil sayısı arasında farklılıklar olmasına rağmen farklı cihazlarda izleyebilme özelliği, sınırsız bir biçimde film ve televizyon programlarına erişim, istenildiği zaman iptal etme hakkı ve ilk ay ücretsiz kullanım hakkı tüm profiller için ortaktır. Netflix paketlerinden biri ile üye olmak sizi sonsuza kadar o profile mahkum kılmaz, istediğiniz zaman profilinizi küçültebilir ya da büyütebilirsiniz.

Netflix Paketleri

Performansın ve özelliklerin yanı sıra fiyat da kullanıcılar için bir o kadar önemlidir. Netflix üyelik fiyatı, üyelik profilinin içerdiği özelliklere göre farklılık gösterir. Mesela daha kaliteli görüntü ve çoklu kullanıcı özelliği sunan özel üyelik tipi daha yüksek bir fiyata sahipken temel üyelik daha düşük fiyatlıdır. Bu noktada önemli olan sizin neye ihtiyaç duyduğunuza karar vermek ve sizin için en uygun paketi seçmektir. Abone Sepeti tam da bu konuda imdadınıza yetişiyor, çünkü; bizler sizler için en iyi ve en hesaplı paketi seçmek için buradayız. 

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”