Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Vodafone Yurt Dışı Paketleri

Vodafone faturalı ya da faturasız hat kullananlar yurtdışına çıktıklarında orada kullanmak için yurt dışı paketleri satın almaktadır. Günlük, haftalık ya da aylık olarak satin alınan bu paketler yurtdışında telefonu daha ekonomik bir şekilde kullanmak amacıyla tercih edilir. Yurtdışı ve yurtiçi kullanım ücretleri arasındaki fark göz önüne alındığında yurtiçine nazaran daha yüksek bir fatura ile karşılaşmanız kaçınılmazdır. Bu durumu engellemek için tercih edebileceğiniz Vodafone yurt dışı paketleri sayesinde daha ekonomik bir biçimde yurtdışında telefon görüşmelerinizi devam ettirebilirsiniz.

Tahmin edilenin aksine vodafone yurt dışı paketleri çok da pahalı değildir. Hatta yurtdışı paketine sahip olmadan aramalar yapmak, internet kullanmak, SMS göndermek çok daha pahalıya gelebilir. Bu sebeple bütçenize uygun olan bir yurt dışı paketi seçip onu kullanmak sizin için çok daha faydalı olabilir. Yurtdışına çıkacak olanlar her zaman en ucuz yurtdışı paketinin hangisi olduğunu merak eder fakat önemli olan kullanım sıklığı ve SMS, internet ya da arama yapma çeşitliliğine göre size uygun paketi seçmektir. Vodafone ile hem faturalı hem de faturasız hatlardan bu paketlere erişim sağlayabilir, yurtdışı telefon harcamalarınızı daha hesaplı hale getirebilirsiniz. Vodafone yurtdışı paketi alırken her zaman en ekonomik ve içeriği ile size gerekli verimi verecek paketler bulmak Vodafone ile oldukça kolay.

Vodafone Yurt Dışı İnternet Paketleri

Yurtdışında internet kullanmak en az yurtiçindeki kadar belki de daha fazla gereklidir. E-postalarınızı kontrol etmek, Instagram, facebook gibi sosyal ağlardan seyahatinizin fotoğraflarını paylaşmak, whatsapptan geride bıraktığınız muhabbetlere dahil olabilmek bu gerekliliklerden sadece birkaçı. Vodafone yurt dışı internet paketleri ile yurtdışında dünyanın neresine giderseniz gidin internete her zaman ulaşabilirsiniz ve internet ile bağlantı kurabilmek için wifi aramak zorunda kalmazsınız. Fatura şokuyla karşılaşmadan internete erişmek için de imdadınıza vodafone yurt dışı internet paketleri yetişir. Paket limiti dolduğunda gelecek bilgi mesajı ve kalan limiti sorgulama şansınız ile beklemediğiniz bir fatura ile karşılaşmak çok da olası değil. Yurtdışı internet paketinizi seçmek sizin için en iyi tarifeyi sunan Abone Sepeti ile çok daha kolay olacak. İhtiyacınız olan yurtdışı paketini seçerek en uygun tarifeye geçişinizi en kısa sürede sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey abonesepeti'nden siz en uygun paketi seçmek.

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”