Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Vodafone Numara Taşıma

Vodafone operatörünün yurtdışında da çok tercih edilen bir operatör olması Türk kullanıcılarının da bu operatörü tercih etmelerini sağladı. Birçok operatör gibi Vodafone da Vodafone numara taşıma kampanyaları kapsamında yeni müşteriler edinmek için uğraşmaktadır. Cazip tarifeler ve avantajlı fiyatlarla yararlanabileceğiniz Vodafone hat taşıma kampanyalarıyla en kısa sürede numaranızı taşımanızı kolaylaştırıyoruz. Abone Sepeti ile dakikalar içinde numaranızı taşıma talebinizi cevaplayan müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi ziyaret ederek adresinize ulaştırdığı sözleşmeyi ve yeni GSM hattınızı iletecektir. Her zaman en ekonomik koşullarda iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Abone Sepeti ile iletişim konusunda kendinizi sınırlara mahkum etmenize gerek kalmayacak.

En Ekonomik Vodafone Geçiş Kampanyaları

En ekonomik tarifeyi arıyorsanız Vodafone geçiş kampanyaları arasından en uygunlarını müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Adeta bir kampanya GSM’i olan Vodafone, numara taşıma işlemi konusunda en çok talep gören operatörler arasındadır. Cazip kampanyaları, hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanılan paketleri ile her zaman iletişim konusunda sorunsuz bir seçim yapmak isteyenlerin ilk seçimi olarak biliniyor. Birçok operatörden yıl içinde sürekli Vodafone geçiş kampanyaları yapılmaktadır. Numara taşıma talebinin alınmasından itibaren 72 saat içinde iletişimde aksama sağlanmadan numaranızın taşınması mümkün olacaktır. Hızlı bir şekilde numara taşıma işleminin gerçekleştirilmesi için bizimle iletişime geçerek en kısa sürede işlemlerinizin başlatılmasını talep edebilirsiniz. Ekonomik ve pratik taşıma hizmetlerimizle her zaman memnun kalacağınız faturalarla karşılaşmanız mümkün olacaktır.

Vodafone Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ya da Turkcell aboneleri numaralarını değiştirmeden Vodafone’a geçmek istediklerinde en kısa sürede talepleri alınır ve yeni sim kartın müşteriye ulaştırılması sağlanır. Bu işlem sırasında mevcut operatöre herhangi bir taahhüt verilmişse bu taahhüdün iptal edilmesi sağlanır. İptal sonrası Vodafone hat taşıma kampanyaları arasından hangisi seçilecekse o kampanyaya dahil edilmek istendiğinizi belirtmeniz numara taşıma hizmetinizin tamamlanmasını sağlayacaktır. En kısa sürede numaranızı taşımak için bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan geçiş kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”