Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Vodafone Akıllı Telefon Kampanyaları

Günümüzün en önemli ihtiyacı haline gelen akıllı telefonlara sizin de sahip olmanız Vodafone akıllı telefon kampanyaları ile çok daha kolay. Tarifenize ek fiyatlar ve taksit imkanı içeren Vodafone’un akıllı telefon kampanyaları ile akıllı telefon sahibi olmanın önünde hiçbir engel kalmadı. Piyasadaki öncü olan ve en çok tercih edilen markaların son teknoloji telefonlarına ek olarak minimal ve şık tasarımlı Vodafone telefon kampanyası kapsamında erişebilirsiniz. Tarifenize en uygun olan ek ücretler ile akıllı telefon sahibi olabileceğiniz bu kampanyalar stoklarla sınırlıdır ve her biri belirli bir süre için geçerlidir.

Vodafone Telefon Kampanyaları

Vodafone telefon kampanyaları sayfasından sadece kampanyanın belirttiği tarifelerde olan, bireysel olarak mevcut veya yeni tüm aboneler yararlanabilirler. Sanılanın aksine, cihaz kampanyalarından sadece faturalı hatta sahip olan kullanıcılar değil faturasız hatta sahip kullanıcılar da yararlanabilirler. Her iki tip kullanıcı da akıllı telefonlarına kullanmakta oldukları tarifeye eklenen ek ücretlerle sahip olabilirler. Akıllı telefon almak isteyen kullanıcılar hangi telefona en uygun fiyata sahip olacaklarını merak ederler. Bu kampanyalar geniş skalası sayesinde her bütçeye uygun şekilde akıllı telefon sahibi olmayı mümkün kılar. Ayrıca vodafone faturaya ek telefon kampanyaları karşılaştırma özelliği sayesinde almak istediğiniz telefonları karşılaştırmak ve sizin için hangisinin en verimli olduğuna karar vermek çok daha kolay olacaktır.

Vodafone Faturaya Ek Telefon

Abone Sepetinde yer alan kampanyalar faturalı tarifeler kullanan kullanıcılar için  oldukça çeşitli ve uygun fiyatlıdır. Ayrıca, akıllı telefon sahibi olmayı da telefon faturasını ve akıllı telefonunun ücretini tek faturada toplayarak çok zahmetsiz hale getirmektedir. Diğer elektronik mağazalarındaki taksitsiz imkanların aksine Vodafone’dan tarifenize ek olarak alacağınız akıllı telefon size taksitli ödeme imkanını da sunmuş olur. Vodafone faturaya ek telefon kampanyalarının size kazandıracaklarına rağmen onlarca kampanya arasında karar vermek çok zor olabilir. Bu noktada kampanyalar arasında seçim yapmanız Abone Sepeti sayesinde çok daha kolay olacak. İhtiyaç duyduğunuz akıllı telefona tarifenize ek en uygun ücretlerle en kısa sürede sahip olmanızı sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey abonesepeti.com adresinde bulunan vodafone telefon kampanyalarından hangi telefonu seçeceğinize karar vermek!

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”