Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Turkcell Yurt Dışı Paketleri

Yurtdışı paketleri normalde yurtiçinde faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarının yurtdışına çıktıklarında orada kullanmak için aldıkları paketlerdir. Yurtdışında telefonu daha ekonomik bir biçimde kullanmak için satın alınan bu paketler günlük, haftalık ya da aylık olabilirler. Yurtdışı kullanım ücretleri standart yurtiçi ücretlerinden daha yüksektir ve bu durumda yurtiçine nazaran daha yüksek bir fatura ile karşılaşırsınız. Turkcell yurtdışı paketleri sayesinde yurtdışındayken de tercih edeceğiniz paket ile yurtdışındaki kullanımınızı ekonomik bir hale getirebilirsiniz.

Yurtdışında paket sahibi olmadan arama yapmak, internet kullanmak gibi işlemler yurtdışı paket ücretlerinden çok daha pahalıya mal olur bu yüzden yurtdışı paketleri aslında abartıldıkları kadar da pahalı değillerdir. Hatta size uygun olan bir yurtdışı paketine sahip olmak sizi ekonomik olarak oldukça rahatlatır. Yurtdışına çıkarken alacağınız pakette en çok dikkat etmeniz gereken fiyatından önce sizin ihtiyacınızı ne derecede karşılayacağıdır. Bu yüzden öncelikle en çok neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek ve sonrasında ihtiyacınızı en iyi karşılayan paketi seçmek gerekir. Faturalı ya da faturasız fark etmeksizin tüm Turkcell kullanıcıları yurtdışı paketlerine sahip olabilirler ve yurtdışında telefon kullanımı için ayıracakları bütçeyi en aza indirebilirler. Turkcell yurt dışı paketi ararken hem bütçenize uygun hem de ihtiyaçlarınızı karşılayacak paketler bulmak Turkcell ile artık zor değil.

Turkcell Yurtdışı İnternet Paketleri

Turkcell kullanıcılarının Yurtdışına çıkacak en çok merak ettiği şeylerden biri de turkcell yurt dışı internet paketleridir. Yurtdışında kalınan süre boyunca internet e-mailleri kontrol etmek, sosyal ağlarla iletişimi koparmamak hatta harita özelliğini kullanmak için bile oldukça gereklidir. Turkcell ile artık internete erişemeyeceğiniz bir yer bulmak çok zor fakat yurtdışında kullanmak üzere bir internet paketine sahip olmadan internet kullanmak size pahalıya gelebilir. Yüksek faturalar ile karşılaşmamak için yapmanız gereken tek şey ise bütçenize uygun bir internet paketi edinmektir. Bu paket sayesinde paket aşımında bilgilendirme mesajı gelecek ve ekstradan yapacağınız kullanımlar ile şoka uğramayacaksınız da. Abone Sepeti tam da bu noktada sizin için en uygun en hesaplı internet paketini bulup en kısa sürede o tarifeye geçişinizi sağlar. Sizin yapmanız gereken tek şey abonesepeti'nden turkcell yurt dışı paketleri arasından en uygununu seçmek.

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”