Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Turkcell Faturasız Tarifeler

Türkiye’de geçici süre kalanlar ve öğrenciler tarafından sık sık tercih edilen Turkcell faturasız tarifeler, ilk çıktıkları günden bu yana çok popüler olmuştur. Özellikle ekonomik oluşları ve her ay düzenli bir miktar ödeme yapılma zorunluluğunun olmaması, faturasız hatların tercih edilebilirliğini arttırmıştır. Bir nevi kontörlü olan bu hatlarda, yüklediğiniz para kadar konuşursunuz. Özellikle interneti bol tarifelerde çeşitli kampanyalar kapsamında yükledikçe kazanan tarifeler, hepsi bir arada tarifeler, mesajlaşma ve konuşma paketleri gibi birçok farklı paket çeşidi kullanılabilir. Bu tarifeleri, kişisel kullanımlarınıza uygun şekilde tercih edebilirsiniz. Her tarifenin ücreti ve kullanım süresi farklı olduğu için bazen bir iki ay bazen de kısa sürede tarifenizdeki kontör biterse yeniden yükleme yaptırmanız gerekebilir.

Turkcell En Uygun Faturasız Tarifeler

Turkcell en uygun faturasız tarifeler, faturasız hatlar için tercih edilecek olan birçok alternatifi kullanım amacınıza göre belirlemektedir. Mesela internet kullananlar, cepten internet tarifelerini, engelli olanlar destek tarifelerini, konuşmayı ya da mesajlaşmayı sevenler nar paketleri tercih edebilir. Askerler için de askercell paketleri ile oldukça ekonomik bir şekilde konuşma ve mesajlaşma imkanları vardır. Yani Turkcell’de herkese uygun bir paket bulunuyor. En çok tercih edilen paketler ise nar paketler olmaktadır. Mesela Süper SMS paketleri en çok tercih edilen ve tavsiye edilen mesajlaşma paketleri arasındadır. Uçuran paketler ve diğer paket seçenekleri ile yararlanabileceğiniz birçok hazır kart tarifesini belirli periyotlarla yenileyerek ekonomik fiyatlarla tarifenizi kullanabilirsiniz.

En Ekonomik Turkcell Hazır Kart Tarifeleri

Telefon kullanım amaçlarınızın belirlenmesi için gerekli olan seçimi yaptığınızda sizin için en ekonomik Turkcell hazır kart tarifeleri seçimi de yapılabilir. Abone Sepeti ile en uygun şekilde seçtiğiniz tarifelerle iyi bir sonuç almanız için kullanım amacınızdan sapmamanız gerekir. Yani konuşma paketiniz varsa internete girmek için ek paket almanız gerekir. Uçuran paketler, dergilik aboneliği ve hediyeli paketler gibi birçok avantajı bulunan Turkcell hazır kart tarifeleri, bütçenize ve paketin sınırlarının genişlemesine göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlarla birbirinden ekonomik tarifeler seçebilir, bir sonraki yüklemenizdeki tarifenizi değiştirerek farklı bir hazır kart tarifesinden yararlanabilirsiniz.

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”