Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları

Bugün geldiğimiz noktada akıllı telefonlar gündelik hayatlarımızın en önemli unsuru haline geldiler. Bilgisayara olan bağımlılığımızı azaltan bu aletler mail atmak, görüntülü görüşmeler yapmak gibi oldukça önemli özellikleri ile hayatımızı oldukça kolaylaştırdılar. Günün kurtarıcısı olan bu aletlere sahip olmak ise turkcell telefon kampanyaları sayesinde çok kolay. Taksit imkanını sizlere sunan Turkcell’in bu kampanyaları ile tarifenize ek ücretler ile akıllı telefon sahibi olmamak için hiçbir bahaneniz kalmadı. En çok tercih edilen ve bilinen markaların yanı sıra Turkcell marka akıllı telefonlara da bu turkcell telefon kampanyası kapsamında sahip olabilirsiniz. Stoklarla sınırlı ve belirli süre içerisinde sahip olabileceğiniz bu kampanyalar ile tarifenize uygun olan ek ücretler ile akıllı telefon sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Telefon Kampanyaları

Turkcell’in sunmuş olduğu telefon kampanyası hizmetinden bireysel olarak mevcut olan aboneler kampanyaların içerdiği tarifelerde olma halinde yararlanabilirler. Birçok kişi bu turkcell telefon kampanyalarından yararlanmak için faturalı hat sahibi olmaları gerektiğini düşünürler. Oysa çokça kabul gören önyargının aksine kampanyalardan yararlanmak için böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır. Faturalı ya da faturasız hatta sahip olması fark etmeksizin tüm kullanıcıların kampanyalardan tüm kullanıcıların yararlanması mümkündür. Ücretlendirme konusunda da faturalı ve faturasız hat kullanıcıları arasında herhangi bir ayrım bulunmamaktadır. Tamamen sizin seçtiğiniz tarife ve telefona bağlı olarak ödeyeceğiniz ücret de değişmektedir. Geniş seçenekleri sayesinde bu turkcell telefon kampanyaları ile herkes kendisi için en iyi tercihi yaparak akıllı telefon sahibi olabilir.

Turkcell Faturaya Ek Telefon

Tek bir fatura ile hem telefon hem de tarife ücretini ödemek sizin için de akıllı telefon sahibi olmayı oldukça kolaylaştırmaktadır. Bunun yanında faturanıza ek olarak ödediğiniz bu ücretler diğer elektronik mağazalarının aksine taksitli ödeme imkanı sunmuş olur ki bu çok büyük bir avantajdır. Yine de onca seçenek arasında karar vermek, sizin için uygun olan tarife ve turkcell faturaya ek telefon kampanyasını bulmak o kadar da kolay değildir. Bu seçim sürecini kolay hale getirecek olansa Abone Sepeti’dir. En uygun fiyatlarla almak istediğiniz telefona en kısa sürede sahip olmanızı sağlıyoruz. Turkcell akıllı telefon kampanyaları için sizin yapmanız gereken tek şey abonesepeti.com adresinden sizin için en uygun telefona ve tarifeye karar vermek!

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”