Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Türk Telekom Yurt Dışı Paketleri

Yurtdışında bulunan faturalı ya da faturasız fark etmeksizin Türk Telekomlu tüm kullanıcılar orada kullanmak üzere yurtdışı paketleri satın alır. Bu paketler tercihe göre günlük, haftalık ya da aylık olabilir. Yurtdışında bu paketleri tercih etmenin en büyük sebebi ise oldukça ekonomik olmalarıdır çünkü yurtdışı kullanım ücretleri yurtiçine göre oldukça yüksektir ve yurtiçi ile karşılaştırıldığında çok daha yüksek bir fatura ile karşılaşmanız muhtemeldir. Yurtdışı telefon görüşmelerinizi en hesaplı şekilde devam ettirmek için Türk Telekom yurtdışı paketleri ve tarifelerini tercih edebilirsiniz.

Avea Yurt Dışı Paketleri

Türk Telekom hala Avea olarak adlandırılmasına rağmen aslında ikisi de aynı operatörü belirtecek şekilde kullanılmaktadır. Yurtdışında telefon görüşmesi yapmak, internet kullanmak, SMS göndermek gibi işlemler bir bütün olarak baktığımızda yurtdışı paketlerinden çok daha pahalıya gelmektedir. Genel sanının avea yurtdışı paketleri ve tarifelerinin pahalı olduğu yönünde olmasına rağmen yurtdışı paketleri sizin yurtdışındaki telefon bütçenizin en iyi dostudur ve önemli olan sizin ihtiyaçlarınıza en uygun paketi seçmektir. Bu nedenle öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeli ve buna paralel olarak en uygun paketi seçmelisiniz. Türk Telekom kullanıcılarının tamamı hat tipi fark etmeksizin bu paketlere sahip olabilirler. Yurtdışı paketi alan ve paket seçiminde bu yolu izleyen Türk Telekomlular, avea yurt dışı paketleri ile telefon görüşmelerini en ekonomik hale getirebilirler.

Türk Telekom Yurt Dışı İnternet Paketleri

Yurtdışında telefon kullanacak kişilerin özellikle de gençlerin en çok merak ettikleri konu yurtdışı internet paketleridir. En çok kullandığımız Whatsapp, Instagram hatta harita gibi uygulamaların internete bağlı çalışması nedeniyle yurtdışında da internet kullanmaya devam etmek önemlidir fakat herhangi bir pakete sahip olmadan internet kullanmak umduğunuzdan daha pahalı olabilir. Yüksek meblağlar ödemek zorunda kalmamak için yapmanız gereken şeyse Türk Telekom yurt dışı paketlerinden en uygununu seçmek. Kullandığını bu paket sayesinde internet paketiniz bittiğinde de alacağınız bilgilendirme mesajı ile bütçenizi kontrol altında tutabileceksiniz. Abone Sepeti sizin için en uygun türk telekom yurtdışı internet paketi bulur ve mükün olan en kısa sürede sizin o tarifeye geçişinizi sağlar. Bundan faydalanmak için yapmanız gereken şeyse çok basit: abonesepeti'nden size uygun yurt dışı paketlerini seçin ve tek tıkla sahip olun.

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”