Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Türk Telekom Numara Taşıma

Türk Telekom numara taşıma kampanyaları kapsamında birçok kişi cep telefonu numarasını değiştirmeden Türk Telekom (Avea) operatörünün tarifelerinden yararlanabiliyor. Bunun için sitemiz üzerinden geçiş yapmak istediğiniz tarifeyi ve kullanım özelliklerini seçerek hemen numara taşıma talebinizi iletebilirsiniz. Bu talep kapsamında yeni bir hat almanıza gerek kalmadan, mevcut numaranızla farklı bir operatöre geçebilirsiniz. Taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirmek için ekibimiz size en kısa sürede ulaşarak en uygun tarifeyi seçmeniz konusunda yardımcı oluyor. 4.5G uyumlu sim kartlar ve en özel yeni müşteri tarifeleri ile yeni operatörünüze geçiş yapabilirsiniz.

Tük Telekom (Avea) Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Numara taşıma işlemi eskiden resmi şubelere giderek yapılan bir işlemdi. Ancak şimdi talebinizi alan sistem en uygun tarihte bir randevu belirliyor. Bu randevu sonrası siz de uygunsanız 4.5G uyumlu sim kartınız ve gerekli sözleşme en kısa sürede adresinize getirilmektedir. Yani isterseniz evinizde isterseniz iş yerinizde, Avea numara taşıma başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru tarihinden itibaren 24-72 saat içinde numara taşıma işlemleriniz başlatılarak sabaha karşı bir saatte numaranız yeni operatörünüze taşınacaktır. Aktif olarak kullanmaya devam ettiğiniz eski hattınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak size işleminiz şu saatte gerçekleştirilmiş diye bir mesaj geldiği zaman numaranızı yeni sim kartınızla kullanmanız mümkün olacaktır. Artık 2-3 gün içinde taşınabilen numaralar, insanların iletişim kurmalarını kısıtlamadan başarılı bir şekilde taşınabilmektedir.

Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları

Müşterilerine en avantajlı tarifeleri sunan Türk Telekom, birbirinden ekonomik konuşma, mesajlaşma ve internet paketleriyle daha ekonomik bir şekilde numaranızı kullanmanızı sağlamaktadır. Türk Telekom numara taşıma kampanyaları kapsamında, birçok avantajdan yararlanarak siz de daha fazla internet ya da konuşma dakikası kazanabilir ya da mevcut numaranızı Türk Telekom'a taşıyabilirsiniz. Türk Telekom'un bu kampanyalarıyla her zaman avantajlı paketlerden yararlanabilirsiniz. Bunun için sitemize başvuru yaparak en kısa sürede Türk Telekom yetkililerinin sizi adresinizde ziyaret etmesi ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ücretsiz olan numara taşıma işlemi, eski operatörünüzde herhangi bir taahhüdünüz varsa ek ücretler ödedikten sonra numaranızı taşımanızı gerektirebilir.

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”