Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Türk Telekom Avea Kampanyalar

Türkiye’nin en çok kullanılan operatörleri arasında bulunan Turk Telekom kampanya açısından oldukça avantajlıdır. Her dönem abonelerine yönelik kampanyalar düzenleyen Türk Telekom, faturalı kampanyalar ve faturasız kampanyaları, akıllı telefon kampanyaları, şehirlere özel kampanyaları ve yıllık kampanyalarıyla abonelerini doyasıya konuşturmaktadır.

Türk telekomla aynı zamanda internetsiz, smssiz ve dakikanız paketlerde almanız mümkündür. İstemediğiniz paketi çıkararak daha uygun fiyata aylık paketinizi yineleyebilirsiniz. Türk Telekom evde internet, cihazlar, mobil ve TV kampanyalarıyla sizlerle.

Türk Telekom Kampanyalar ve Avantajları

Birbirinden avantajlı Türk Telekom kampanyalarıyla kendinize en uygun kampanyayı seçerek Türk Telekom’un avantajlı paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Türk telekom'un kampanyalarından nasıl yararlanacağız, kampanyaları nelerdir? gibi sorularınızı duyar gibiyiz. Türk telekom'un yapmış olduğu çoğu kampanya ve fırsatı Abone Sepeti'nde bulabilirsiniz.

İnternette çok gezerim, sosyal medya benden sorulur internetim bol olsun diyenler için interneti çok, nostalji'den kopamayan sms'im bol olsun diyenler için sms'i çok, ben çok konuşurum dakikam bol olsun diyenler için dakikası bol paketler ve turk telekom kampanyalar Abone Sepeti'nde.

Sizin tek yapmanız gereken abone sepetine girerek ihtiyacınıza göre türk telekom kampanyaları ve paketlerini sıralamak. Abone sepeti sizin için interneti bol ya da sms ve dakikası bol paketleri sıralar. Bu avea kampanya ve paketlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avea Kampanyalar ve Fırsatları

Türk Telekom kampanyaları yalnızca bununlada sınırlı değildir. Faturalı abonelerine özel onlarca paket hazırlayan Türk Telekom, Selfy ve turuncu paketleriyle bol bol konuşturuyor ve GB imkânı sunuyor. Türk Telekom Selfy paketlerinin Small, Medium paketlerinin yanı sıra prime tarifeleri de bulunmaktadır. Bu prime tarifelerde dakika ve internet paketlerinizi belirleyerek, sınırsız mesajlaşarak yararlanabilirsiniz.

Avea kampanyalar olarakta bulabileceğiniz Türk Telekom kampanyalarını abone sepetinden takip edebilirsiniz. Abonesepeti.com size faturalı ve faturasız tüm kampanyaları sıralayacak, sizde bu kampanyalardan kendinize en uygun olan kampanyayı seçebileceksiniz.

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”