Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Türk Telekom Faturasız Tarifeleri

Zaman ve mekandan bağımsız olan faturasız hatlar, ister bir süreliğine isterseniz uzun süreliğine kullanacağınız pratik ve vergi yükü olmayan hatlardır. Milyonlarca insanın tercih ettiği Türk Telekom faturasız tarifeleri ile her zaman en ekonomik şekilde yararlanabileceğiniz tarifeleri sizlere sunuyoruz. Hem maddi açıdan hem de manevi açıdan yararlı olacak olan tarifeleri seçerken en uygun koşullarda hizmet almanız için sitemiz aracılığıyla da birçok tarife seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Faturasız tarifelerle her zaman en ekonomik çözümleri bulabileceğiniz sitemiz telefon kullanım alışkanlığınıza göre tercih edeceğiniz tarifelere geçmenizi kolaylaştıracaktır. Günlük, haftalık ya da aylık internet paketleri, ahlan tarifesi, şampiyon tarife, TV8 tarifesi gibi birçok farklı tarife seçeneği ile her yöne konuşma ya da dakikalar kazanabilirsiniz.

Faturasız Öğrenci Tarifeleri

Avea ve Türk Telekom öğrenciler için birçok ayrıcalıklar veriyor. Faturasız öğrenci tarifeleri ile hem internet, hem SMS hem de internetin bir arada olduğu birçok avantaj sunuyor. Mesela 20 TL ve üzeri kontör yükleyenlere 1000 dakika boyunca diğer mobil öğrencilerle konuşmak bedavaya geliyor. Diğer yönlere ise dakikası 60 kuruşa konuşmak mümkün olabiliyor. Kral tarifesinde ise her yöne 20 kuruşa konuşmanız mümkün olabiliyor. Bu paketlere ek olarak ikili paketler, internet paketleri ya da mesajlaşma paketleri eklenerek daha fazla iletişim kurmanın yolları araştırılıyor. Bu tarifeler genelde 30 gün geçerli oluyor ve Avea faturasız tarifeler her yükleme döneminde farklı tercihlerle kullanılabiliyor.

Avea Kontörlü Tarifeler

Bir dönem kontörlü telefon olarak anılan ve daha sonra faturasız hat şeklinde düzenlenen tarifeler, yeni ve eski tarifelerin birçok farklı kombinasyonu olarak tercih ediliyor. Kontörünüz bittikçe yeni yüklemeler yaparak farklı internet, konuşma ya da SMS paketlerini kullanabilirsiniz. Kontörlü tarifeleri kullanarak ihtiyacınız olan her yerde telefon kullanmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Ayrıca fatura yükünü çekmenize gerek kalmadan paranız kadar konuşabileceğiniz seçenekleri kendinize özel olarak yapabiliyorsunuz. Türk Telekom mobil faturasız tarifeler ile her zaman size uygun bir iletişim kiti hazırlamanız mümkün oluyor. Siz de Abone Sepeti kolaylığından yararlanarak sizin için en uygun tarife hangisi hemen öğrenebilir ve tarifenizden yararlanabilirsiniz.

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”