Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Türk Telekom Akıllı Telefon Kampanyaları

Türk Telekom Telefon Kampanyaları

Asla yanımızdan ayırmadığımız, gün içinde telefonla konuşmak, internete girmek, mail göndermek gibi küçük görünen ama aslında hayati olan bu işlerin kahramanı akıllı telefonlara sahip olmak Türk Telekom telefon kampanyaları ile çok kolay. Tarifenize ek ücretler ile taksit imkanına sahip Türk Telekom’un bu kampanyaları sayesinde akıllı telefon sahibi olmanın önünde hiçbir engel kalmadı demek yanlış olmaz.  Piyasada var olan hemen hemen tüm markalara ek olarak Türk Telekom’un Vestel ve LG ile iş birliği içerisinde ürettiği telefonlara bu kampanyalar ile sahip olmak mümkün. Tarifenize uygun olan ek ücretler ile akıllı telefon sahibi olabileceğiniz bu Türk telekom faturaya ek telefon kampanyaları stoklarla sınırlıdır ve her birinden belli süreler içerisinde yararlanabilirsiniz.

Avea Telefon Kampanyaları

Türk Telekom ismini almış olmasına rağmen hala Avea olarak da anılmaktadır ve bu yüzden hala Avea ve Türk Telekom karmaşası devam etmektedir. Aynı anlama gelmekte olan Türk Telekom veya Avea telefon kampanyaları bireysel olarak mevcut olan aboneler kampanyaların içerdiği tarifelerde olma halinde yararlanabilirler. Faturasız hat kullanmakta olan birçok kişi tarifeye ek ücretler ile telefon sahibi olmak için faturalı hatta geçmeleri gerektiğini düşünmektedir. Oysa böyle bir ayrım yoktur; faturalı ya da faturasız hat sahibi olan tüm kullanıcılar telefon kampanyalarından yararlanabilirler.  Ayrıca, ücretlendirme faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olmakla ilgili değildir; seçtiğiniz telefona ve kampanyanın içerdiği tarifeye bağlıdır. Bu avea telefon kampanyaları geniş skalası sayesinde herkes için bütçesine uygun bir biçimde akıllı telefon sahibi olmayı sağlar. Sizin tek yapmanız gereken istediğiniz telefonu ve tarifeyi ücreti ve performansı sizin için en uygun olacak şekilde seçmektir.

Türk Telekom Faturaya Ek Telefon

Akıllı telefon sahibi olmak Türk Telekom’un telefon kampanyaları sayesinde telefon faturasını ve akıllı telefonunun ücretini tek faturada toplayarak çok zahmetsiz hale gelmektedir. Ayrıca, bu türk telekom faturaya ek telefon kampanyaları ile akıllı telefona faturaya ek taksitli imkanlar ile sahip olmak diğer mağazalardaki taksitsiz ödeme seçeneklerinin yanında çok büyük bir avantaja sahiptir. Tüm bu avantajlarına rağmen hem uygun tarifeyi bulmak hem de istediğiniz telefonu seçmek sanıldığı kadar kolay değildir. Bunu kolay hale getirecek şey ise Abone Sepeti’dir. En uygun ücret ile en kısa sürede ihtiyacınız olan akıllı telefona tarifenize ek ücretlerle sahip olmanızı sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken şey abonesepeti.com adresinden tarifenizi ve telefonunuzu seçmek!

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”