Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Fatura Tipi
Fatura Tipi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Konuşma Süresi
Konuşma Süresi keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
İnternet
İnternet keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
more_horiz
SMS
SMS keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Tarife ve Paketler
Özel Tarife ve Paketler keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Numara Taşıma

Geçtiğimiz yıllarda, numara taşıma imkanının oluşması birçok kişinin GSM operatörünü değiştirebilmesine imkan sağlamıştı. Artık GSM operatörü değiştiği halde, numarasını değiştirmesine gerek kalmayan birçok isim kolay bir şekilde, istediği operatöre geçebiliyor. Üstelik son aylarda numara taşımak için iletişim merkezlerine gitmenize de gerek kalmıyor. Neredeyseniz oraya gelen GSM operatörü yetkilileri, kısa süre içinde hattınızı istediğiniz operatöre taşırken, numaranız değişmeden en avantajlı tarifelere geçmenizi sağlıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey, telefon kullanım eğilimlerinizi ve geçmek istediğiniz operatörü seçerek hangi tarifeye geçmek istediğinize karar vermek olacaktır. Abone Sepeti ile oldukça basit bir şekilde, hangi operatörün hangi tarifesine geçeceğinize karar verebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek adresinize gelecek olan ekiplerimizden en uygun tarifeleri öğrenebilirsiniz.

Hat Taşıma İşlemi Nasıl Olur?

Numara taşımak oldukça basit bir şekilde yapılan işlemler arasındadır. Ancak hat taşıma işlemi birkaç dakika içinde sona erecek işlemlerden değildir. Numara taşıma işlemi birkaç gün sürer ve başvurunuzu takip eden 72 saat içinde tamamlanır. Bu zaman zarfında gerekli olan işlemler yapılır ve numaranız diğer operatöre geçerken size SMS ile bildirim yapılır. Numara taşıma işlemi genelde sabaha doğru yapılır. Bu yüzden iletişiminizde herhangi bir kopukluğun söz konusu olması da mümkün değildir. İşlemi talep ettiğinizde, ekiplerimiz adresinize gelerek gerekli sözleşmeleri imzalatır, daha sonra da size yeni GSM operatörünüze ait paketi verir. Bu paketi size gelen numara taşıma işlemi mesajından sonra telefonunuza takacağınız sim kartınızı saklamak için kullanabilirsiniz.

Numara Taşıma Kampanyaları

Türk Telekom (Avea), Turkcell ve Vodafone her zaman daha fazla kullanıcıya ulaşmak için numara taşıma kampanyaları düzenlemektedir. Genelde, numarasını taşıyacak olanlara özel tarifeler düzenleyen GSM operatörleri; internet, konuşma ve SMS paketleri ile müşteri çekmek istemektedir. İnternet, konuşma ve mesajlaşma paketlerinden yararlanmak istediğinizde operatörlerin uyguladığı; en ekonomik kampanyalardan istediğinizi seçerek, yeni operatörünüze geçiş yapabilirsiniz. Operatörlerine taahhüt veren kullanıcıların ek bedel ödemeleri gerekeceğinden, numara taşıma için de belirli şartların oluşması gerekecektir. Tüm merak ettiklerinizi Abone Sepeti sitemizden öğrenebilir, kolay bir şekilde numara taşıyabilirsiniz.

Aradığınız kriterlere uygun bir sonuç bulamadık. Farklı bir filtreleme yapmaya ne dersiniz?”