Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Altyapı
Altyapı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Hız
Hız keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Taahhüt
Taahhüt keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Kampanyalar
Özel Kampanyalar keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

VDSL Ev İnterneti

VDSL Nedir?

Kullanıcılar internet aboneliği seçerken VDSL nedir merak ederler. VDSL teknik olarak şebekeye yakın olan konumlarda sağlanan ve 100 Mbps bağlantı genişliği sunan bir internet bağlantısı çeşididir. ADSL, VDSL ve Fiber bağlantılar internet hizmeti almak isteyen kullanıcının şebekeye olan yakınlığına göre belirlenmektedir. Bu yüzden hangi bağlantının olacağını öğrenmek için ISS’niz sizi bilgilendirecektir. Sitemizden VDSL internet başvurusu yaparak size uygun olan ISS ve tarifeyi seçebilirsiniz. Normal internet uygulamasından daha yüksek ücretlerin söz konusu olduğu VDSL ev interneti için uygun bir alt yapı olmakla birlikte bu durum tamamen şebekeye olan uzaklıkla ilgilidir. Aksi durumlarda isteğe bağlı VDSL seçimi yapmak söz konusu olmayacaktır.

VDSL İnternet Paketleri

TTNET İnternetSuperonline İnternetVodafone İnternetD Smart İnternet gibi markalar VDSL internet hizmeti sunmaktadır. İnternet hizmetinde kalite ve deneyimin ön planda olduğu VDSL ile ihtiyacınız olan bağlantı hızına kolay bir biçimde sahip olabilirsiniz. İnternet servis sağlayıcısı olarak seçtiğiniz markanın kapsama alanına çok yakın olmanız durumunda sizin için en uygun tarifeyi öğrenebilirsiniz. Çoğunlukla VDSL alt yapısı olan Turkcell Superonline tarifelerinin takip edildiği VDSL ile istediğiniz zaman hizmet alacağınız VDSL seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Uygun tarifeler ve ödeme seçenekleriyle her zaman sizi memnun edecek internet tarifelerini bulmanız Abone Sepeti ile mümkün olacaktır. Bütçenize uygun VDSL fiyatları ile ve bağlantı hızına göre seçim yapacağınız internet paketleri için karşılaştırmalı olarak seçim yapabilirsiniz.

VDSL Fiyatları ve VDSL İnternet Başvuru Süreci

Abone Sepeti VDSL ev interneti almak isteyenler için başvuru yapılabilecek bir site olarak hizmet vermektedir. İnternet başvurusu yaparken hızlı bir erişim söz konusu olduğunda VDSL internet için uygun bir alt yapıya sahip olup olmadığınıza karar vermeniz gerekecektir. Kampanyalar ve başvuru süreci için gerekli olan ön başvuruyu yapacağınız abonesepeti.com ile hızlı ve güvenilir bir internet bağlantısına uygun VDSL fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Yabancılara özel ya da süper hızlı VDSL internet tarifeleri arasından size özel seçenekler bulmak için web sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ev interneti için geçici ya da kalıcı abonelikler istediğinizde avantajlı paketler için “hemen başvur” butonundan başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone 24 Mbps Vdsl Sınırsız İnternet
vibration Altyapı VDSL
slow_motion_video Hız 24 Mbps'e Kadar
49,90

TL / Aylık

Hemen Başvur
Vodafone 35 Mbps Vdsl Sınırsız İnternet
vibration Altyapı VDSL
slow_motion_video Hız 35 Mbps'e Kadar
52,90

TL / Aylık

Hemen Başvur
Vodafone 50 Mbps Vdsl Sınırsız İnternet
vibration Altyapı VDSL
slow_motion_video Hız 50 Mbps'e Kadar
54,90

TL / Aylık

Hemen Başvur
Superonline 24 Mbps Sınırsız Vdsl İnternet Kampanyası
vibration Altyapı VDSL
slow_motion_video Hız 24 Mbps'e Kadar
109,90

TL / Aylık

Hemen Başvur