Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Altyapı
Altyapı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Hız
Hız keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Taahhüt
Taahhüt keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Kampanyalar
Özel Kampanyalar keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

Superonline ADSL Ev İnterneti

Turkcell Superonline ADSL, ev internetinde en çok kullanılan operatördür. Superonline’ in çekim kalitesinin yüksek olması, her şehirde tercih ediliyor olması ve ekonomik ev İnterneti paketlerinin olması Superonline’ı en büyük ev İnterneti operatörlerinden biri haline getirmiştir.

Superonline İnterneti hızlı olduğu gibi limitleri yüksek olduğundan dolayı limit aşımına hızlı girmezsiniz. Bundan dolayı internetiniz çabuk yavaşlamayacak hatta hiç yavaşlamayacaktır. Limit sınırı yüksek olan Superonline ADSL paketlerinden birini seçerek, evde sınırsız internet tadını doyasıya yaşayın.

Superonline ADSL Ev İnterneti Paketleri

En hızlı ev interneti olan Superonline ADSL’nin her bütçeye uygun paketleri bulunmaktadır. ADSL alt yapısına sahip Superonline paketlerinden hızına göre ve fiyatına göre en uygun paketi seçebilirsiniz. Superonline akıllı paketler, 50 GB AKN ve 8 Mbps hızına sahip paketleri avantajlı fiyatlatla sahip olabilirler. Ayrıca ADSL alt yapısına sahip birçok paket avantajı olan Superonline’da 100 GB AKN ve 16 Mbps paketleri de mevcut.

Superonline akıllı paketlerinde internet hızınızı yükseltmek istiyorsanız, Superonline ADSL alt yapısına sahip 50 GB internet, 16 Mbps ile çok daha uygun fiyatlarla sitemizde yer almakta. Limitli internet paketi avantajlarıyla Mbps hızınızı yükselterek internetinizin yavaşlamasını engelleyebilirsiniz. Ev internetinizde GB larım artsın diyorsanız Superonline yüksek GB’lık paketlerinden de seçebilirsiniz.

Superonline ADSL Kampanyaları

Superonline ADSL paketleri seçeneklerinin fazla olması size birçok paket arasından dilediğinizi rahatlıkla seçebilme avantajı sağlıyor. 50 GB’dan başlayan AKN’ler sevebileceğiniz gibi bu AKN’ler 200 GB ve sınırsız olarak yükselmektedir. Evde sınırsız internet kullanımı birçok yönden avantajlıdır. Paket açılımı gibi problemlerin yaşanmayacağı gibi hiç kasılma olmadan evde doyasıya internet tadını çıkarabilirsiniz. Turkcell Superonline ADSL paketler arasından 16 Mbps ve 8 Mbps olan paketlerden de dilediğinizi seçebilirsiniz.

Evde internet avantajını yaşamanızı sağlayan Turkcell ADSL paketleri müşterilerine özel indirimlerde yapılmaktadır. Üstelik Turkcell Superonline herhangi bir kurulum ücreti veya modem ücreti almamaktadır. Faturanıza ek herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz Superonline ile limitsiz internet keyfini çıkarabilirsiniz. Abone sepeti size Superonline’da olan bütün paketleri göstereceği gibi abonesepeti.com sayfası üzerinden de dilediğiniz Superonline ADSL paketini satın alabilirsiniz.

Superonline Tablet Hediyeli 12 Mbps Sınırsız Adsl İnternet
vibration Altyapı ADSL
slow_motion_video Hız 12 Mbps'e Kadar
114,90

TL / Aylık

Hemen Başvur