Filtreleme keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Servis Sağlayıcı
Servis Sağlayıcı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Altyapı
Altyapı keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Hız
Hız keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Taahhüt
Taahhüt keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Özel Kampanyalar
Özel Kampanyalar keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up

TTNet Sınırsız Ev İnternet Paketleri

Ev internetinde en önemli unsur, sınırsız internet kullanımı olmasıdır. Aksi halde kullanacağınız paketler size yetmeyecek, ekstra paketler almak zorunda kalabilirsiniz. Ttnet sınırsız internet ile evinizde ve iş yerlerinizde büyük kampanyalardan faydalanarak sınırsız internet kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Ttnet’li olmaktır.

Ttnet sınırsız internet için başvuru yaptığınızda öncelikle başvuru yapacağınız paketi seçmeniz gerekmektedir. Bundan sonra müşteri hizmetleri tarafından size kurulum için randevu verilir ve randevunun verildiği gün sınırsız internetiniz bağlanacaktır.

TTNet Sınırsız İnternet Paketleri

Birçok Ttnet sınırsız internet paketleri bulunmaktadır. Dilediğiniz Ttnet sınırsız internet paketini seçerek, Ttnet avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ekonomik olarak oldukça avantajlı paketlere sahip olan Ttnet’te birden fazla sınırsız ev interneti bulunmaktadır. Çoğu  Ttnet sınırsız internet paketlerinde herhangi bir kurulum ücreti ödemezsiniz.

Bölgenizdeki alt yapının hangi türde bağlantıyı desteklediği çok önemlidir. Buna göre alacağınız paket ve hız limitleriniz hatta modeminiz bile farklılaşmaktadır. İlk başta bizimle iletişime geçerek bölgenizdeki altyapıyı öğrenmeniz daha doğru olacaktır.

TTnet sınırsız internet paketlerinden söz edecek olursak, ttnet sınırsız ev internetlerinde oldukça fazla seçenek bulunmakta. Buradaki en önemli konu bulunduğunuz bölgedeki altyapıyı hangi paketi almanıza izin veriyor. 10 Mbps, 24 Mbps, 34 Mbps, 50 Mbps ve son olarak 100 Mbps hızlarına sahip paketlere sahip olabilirsiniz.

Ayrıca satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu AKN limitidir. Aldığınız paketlerde AKN limitleri değişmektedir.35 GB AKN, 50 GB AKN, 100 GB AKN, 150 GB AKN ve 200 GB AKN seçeneklerine seçebilirsiniz. AKN limiti dolduğunda internetiniz kapanmaz sadece hızınız düşer. Hızınızın düşmesini istemiyorsanız AKN'siz internet paketlerine göz atabilirsiniz.

TTNet Sınırsız İnternet Paketi Fiyatları

Ttnet’te birçok sayıda sınırsız paket bulunmaktadır. Size en uygun internet paketini seçerek Ttnet’li olma avantajını yaşayabilirsiniz. Ttnet sınırsız internet fiyatları üzerinden dilediğiniz paketi seçmeniz mümkündür. Paketleri karşılaştırarak bütçenize en uygun paketi seçebilirsiniz.

 

Ttnet sınırsız internet paketlerine ve ttnet sınırsız internet fiyatları hakkında abone sepeti üzerinden bilgi almanız mümkündür. Sizler için bütün paketleri karşılaştırmakta olup abonesepeti.com adresinden ev interneti paketlerine ulaşmanız mümkündür.

Turk Telekom 12 Mbps Sınırsız Adsl Internet
vibration Altyapı ADSL
slow_motion_video Hız 12 Mbps'e Kadar
93,00

TL / Aylık

Hemen Başvur
Turk Telekom 16 Mbps Sınırsız Adsl Internet
vibration Altyapı ADSL
slow_motion_video Hız 16 Mbps'e Kadar
99,90

TL / Aylık

Hemen Başvur
Turk Telekom 24 Mbps Sınırsız Fiber Internet
vibration Altyapı Fiber
slow_motion_video Hız 24 Mbps'e Kadar
105,00

TL / Aylık

Hemen Başvur
Turk Telekom 35 Mbps Sınırsız Fiber Internet
vibration Altyapı ADSL
slow_motion_video Hız 35 Mbps'e Kadar
115,00

TL / Aylık

Hemen Başvur
Turk Telekom 50 Mbps Sınırsız Fiber Internet
vibration Altyapı Fiber
slow_motion_video Hız 50 Mbps'e Kadar
125,00

TL / Aylık

Hemen Başvur
Turk Telekom 100 Mbps Sınırsız Fiber Internet
vibration Altyapı Fiber
slow_motion_video Hız 100 Mbps'e Kadar
165,00

TL / Aylık

Hemen Başvur