{{secilikurum.name}}

İptal sürecini başlatmak için giriş yapmalısın.

veya sosyal medya ile

Abonesepeti, Türkiye’nin tek ve yalnız abonelik çözüm platformu olup, tüketicilerin abonelik ihtiyaçlarına yerinde çözümler sunmak ve daha avantajlı fiyatlar sağlamak amacı ile kurulmuş bir abonelik yönetim servisidir.

  • Bizler, karşılaştırma imkanı sunarak tüketicilerin doğru abonelik kararları vermelerine ve aboneliklerini yönetmelerine yardımcı oluyoruz.
  • Çok sayıda satış kanalımız aracılığıyla abonelik servis sağlayıcılarına yeni abonelikler bulup kapatıyoruz.
  • #hayatşimdidahakolay mottosu ile kullanıcılarımıza zamandan ve paradan tasarruf sağlıyoruz.

Müşteri odaklıyız;
Çünkü kullanıcılarımızı anlamak, ihtiyaçlarını öngörmek ve bu doğrultuda en iyi hizmeti sunmak için önce kendimizi kullanıcılarımızın yerine koyuyor, onun gibi düşünmeye çalışıyoruz.

Çözüm odaklıyız;
Çünkü “yapamayız” mantığı ile değil “nasıl yardım edebiliriz” mantığı ile hizmet veriyoruz. Karşımızdakini dikkatle dinleyip, istediğini, ihtiyacını en hızlı nasıl yerine getirebiliriz diye çaba gösteriyoruz.

Sadeyiz;
Çünkü yaptığımız her işte basit ve anlaşılabilir olmaya özen gösteriyoruz. Kullanıcılarımızı gösterişle değil, yaptığımız işin doğruluğu ve kalitesi ile etkilemeyi tercih ediyoruz.

Güveniliriz;
Çünkü uzun süreli, her iki tarafın da kazandığı ilişkilerin güvenle oluşturulabileceğini biliyoruz. Tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza her zaman kazandıran bir marka olmak için çalışıyoruz.

Yenilikçiyiz;
Çünkü fark yaratan ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Değişen dünyayı, ürünleri ve ihtiyaçları takip ediyor, her gün kendimizi geliştiriyoruz.

Deniz Okumuş CEO
Müjgan Aydın Sales & Operation
Cemal Küller IT & Software
Serkan Türkoğlu Marketing & Strategy
15 + Team Member abonesepeti

Portföyümüz

En temel değeri, "tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırmak" olan Abonesepeti, tüm paydaşları motive eden, mutlu ve kazançlı kılan tamamen fayda temelli bir iş modeli ile çalışmaktadır.

Abonesepeti APP
Abonesepeti Asistan Uygulamasıdır. Bu uygulama ile kullanıcılar aboneliklerini başlatabilir, yönetebilir ve kolayca iptal edebilirler.

SİTEYE GİT

444DERGI
444dergi.com %60 a varan indirimlerle Türkiye’deki tüm yayıncıların dergilerini tek bir panelden kolay, hızlı ve ekonomik tedarik imkanı sağlayan çevre dostu bir abone yayın okuma portalıdır.

SİTEYE GİT

KOLAYIPTAL
Tüketicilerin aboneliklerini kolayca iptal etmesine olanak sağlayan bir web servistir.

SİTEYE GİT

MAYA
Tüm abonelik hizmet sağlayıcılarını tek bir ekranda toplayarak KOBİ'lerin yatırım maliyeti olmadan gelir elde etmelerine olanak sağlayan online bir platformdur.

SİTEYE GİT

ULAK
Ulak, MAYA ile kapalı devre çalışan kurye yönetimi iş uygulamasıdır.

SİTEYE GİT

Başarılarımız

Abonelik Denince Akla gelen ve tercih edilen bir marka olmak üzere yolculuğuna başlayan Abonesepeti, 2017 yılında Şirket Ortağım Melek Yatırım Ağından ilk faz yatırımını aldı. Bugün 20 çalışan 500+ iş ortağı ve onlarca çözüm ortağı ile 12 Kategori/26 Marka’ya eş zamanlı hizmet vermektedir.

12 Kategori / 26 Markaya 40 ilde eş zamanlı hizmet vermeye başladı.

2020
Ernst & Young Entrepreneur of the Year 2019 Startup Kategorisinde Finalist oldu.

2019
444dergi.com’u tüm operasyonları ile satın aldı

2018
Şirket Ortağım Melek Yatırım Ağı’ndan Yatırım Aldı

2017
Bültenimize abone olun

Bültenimize abone olun

En son güncellemeleri doğrudan gelen kutunuza alın.