{{secilikurum.name}}

İptal sürecini başlatmak için giriş yapmalısın.

veya sosyal medya ile

Kullanıcılarınıza hem abonesepeti özel avantajlarını sunmak hem de gelirinizi artırmak ister misiniz?

İnternet sitenize gelen ziyaretçinin abonesepeti internet sitesinden abonelik yapmasını sağlayarak sitenizin trafiğini artırabilir ve daha çok kazanç elde edebilirsiniz.

 • Yüksek
  Prim
 • Taahhüt
  yok
 • Kolay
  başvuru
 • İnternet sitenizde
  gelir artışı
Abonesepeti Affiliate Programı nedir?

Affiliate, dünyada birçok e-ticaret sitesi tarafından kullanılan bir satış ortaklığı programıdır. Affiliate Programı’nın amacı yayıncı internet siteleri tarafından program sahibi e-ticaret sitelerinde satılan ürünlerin tanıtımının yapılması ve bu tanıtım karşılığında satılan ürünlerden teşvik kazanılmasıdır.
Abonesepeti'nin hedef kitlesini ilgilendirecek içeriğe sahip olan abonelik satışına yönlendirebilecek bir internet siteniz olduğunu düşünüyorsanız hemen Affiliate Programı’na başvurabilirsiniz.

Affiliate Programı nasıl çalışır?

Affiliate Programı abonelik talebi üzerinden teşvik esasına dayalı çalışır. İnternet siteniz üzerinden takip sistemi sayesinde gelen ziyaretçi herhangi bir kuruma ait abonelik başlattığı takdirde teşvik kazanırsınız. Affiliate Programı’na katılım tamamen ücretsizdir.

Affiliate Programı’ndan ne kadar kazanç sağlarım?

Bir internet siteniz varsa Affiliate Programı ile internet sitenizden elde ettiğiniz geliri önemli ölçüde artırabilirsiniz. Bu programla birçok reklam ağının sunduğundan daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Abonesepeti Affiliate Programı’ndan gelir elde etmek için internet sitenize gelen ziyaretçileri www.abonesepeti.com adresine yönlendirmeniz ve abonesepeti sitesi üzerinden abonelik almalarını sağlamanız yeterli.

Daha Fazlası için form doldurun,
biz sizi arayalım...

HEMEN BAŞVUR
Abonesepeti Affilate Programı

Daha Fazlası için form doldurun, biz sizi arayalım...

Başvurunuz Alınmıştır.

Affiliate Talebiniz ile ilgili en kısa sürede aranacaksınız.

Bültenimize abone olun

Bültenimize abone olun

En son güncellemeleri doğrudan gelen kutunuza alın.